Naziv je to radionice kojom smo se večeras pripremali za dolazeće dane. Mala složna ekipa djece, roditelja i učitelja uredila je našu školu u skladu s veselim danima koji nam se bliže.
Donosimo djelić ozračja i poruku da je lijepo raditi zajedno. Nije bitno jesmo li mali ili veliki, jesu li djeca u nižim ili višim razredima. Svima je lijepo kad nam škola odjene neko novo, veselo ruho.
Osim uređenja škole, bila je ovo prilika za zajedničku kavu, preukusne kolače i neobavezne razgovore uz puno smijeha.

Izvor: Ljiljana Slunjski, ravnateljica







