Obilježen Međunarodni dan obrazovanja u Gradskoj vijećnici Sisak

Povodom Međunarodnog dana obrazovanja, gradonačelnik grada Siska Domagoj Orlić i zamjenica gradonačelnika Sanja Mioković održali su prijem za ravnateljice i ravnatelje osnovnih škola s područja grada Siska. Među njima bila je i ravnateljica naše škole Ljiljana Slunjski.

“Svim učenicima, učiteljima, ravnateljima i svim djelatnicima u obrazovnom sustavu, upućujemo iskrene čestitke povodom Međunarodnog dana obrazovanja! Vaša uloga u oblikovanju budućnosti našega grada je neprocjenjiva. Želimo vam puno uspjeha, kreativnosti i strpljenja u daljnjem radu te zajedničkom građenju zajednice temeljene na znanju i međusobnom uvažavanju”, istaknuo je gradonačelnik Domagoj Orlić.