27. veljače, 49 učenica i učenika sedmih i osmih razreda naše škole u pratnji učiteljica Dubravke Granulić i Paule Vukčević i učitelja Danijela Pavrlišaka i Marka Mihalića bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu. Posjetili smo Klovićeve dvore i uz stručno vodstvo pogledali izložbu pod pokroviteljstvom Vlade RH “U početku bijaše kraljevstvo”.
Izložba je postavljena povodom 1100 godina hrvatskog kraljevstva. Izložba prati hod hrvatskog naroda od 925. godine do današnje suverene Hrvatske.
Izvor: Paula Vukčević, vjeroučiteljica








