25.6.2026. održana je svečana podjela svjedodžbi i nagrada za učenike osmih razreda naše škole.
Završetak osnovnoškolskog obrazovanja jedan je od najvažnijih trenutaka u životu svakoga učenika. Na svečanoj podjeli svjedodžbi ispratili smo još jednu generaciju naših osmaša koja je uspješno privela kraju jedno važno životno poglavlje. Iza njih su godine učenja, odrastanja, prijateljstava, uspjeha, izazova i brojnih uspomena koje će zauvijek nositi sa sobom. Danas s ponosom gledamo mlade ljude koji su spremni zakoračiti u novo razdoblje svojega obrazovanja i života.
Dragi osmaši, budite hrabri u ostvarivanju svojih snova, vrijedni u radu i otvoreni za nova znanja i iskustva. Ne bojte se pogrešaka, jer one su često najbolji učitelji. Čuvajte prijateljstva koja ste stekli, njegujte poštovanje prema drugima i nikada ne zaboravite vrijednosti koje ste usvajali tijekom svojega školovanja. Ponosni smo na svaki vaš uspjeh, ali još više na osobe u koje ste izrasli. Vjerujemo da ćete svojim znanjem, trudom i dobrotom ostaviti trag gdje god vas život odvede.
Prigodne nagrade dodijelile se najuspješnijim učenicima koji su se tijekom osmogodišnjeg školovanja istaknuli odličnim uspjehom, uzornim vladanjem te iznimnim trudom i zalaganjem, a to su: Petra Krčelić, Nikolina Matleković, Lucija Ovanin, Klara Pernar, Laura Rebić, Nika Tominac i Gabriela Vujić.
Od srca vam čestitamo na završetku osnovne škole te vam želimo puno uspjeha, sreće i zadovoljstva u srednjoškolskom obrazovanju i svim budućim životnim izazovima.
Sretno, dragi osmaši! Vrata naše škole uvijek će vam biti otvorena.
Izvor: Irena Šestek, učiteljica hrvatskog jezika







