U našoj školi danas smo s ponosom obilježili Dan ružičastih majica, dan posvećen borbi protiv vršnjačkog nasilja i promicanju prijateljstva i međusobnog poštovanja.
Učenici i djelatnici škole odjenuli su ružičaste majice kao simbol podrške svima koji su doživjeli bilo koji oblik nasilja. Tijekom dana provodile su se razne aktivnosti – radionice, razgovori, izrada plakata i poruka podrške – kojima želimo naglasiti kako u našoj školi NEMA MJESTA NASILJU!
Izvor: Sanja Miličević, učiteljica razredne nastave








